Superdévoluy> Les Valonettes> Combe de Corne
> Pied de Corne> Chalet du Vallon d´Âne
> Bovenkant van rondhout> Onder Vallon Froid> Rondhout
> Pont du Villard> La Beyssa> Les Cypières
> Cypières top> Les Valonettes> Superdévoluy.
Volg vanuit Superdévoluy (vertrek voor het Hôtel des Chardonnelles) de richting "Vallon d´Âne", langs de kraag van Prapérouse en het bord "Les Valonettes". Bij het paneel
"Combe de Corne", volg het pad dat onder de kabelbaan omhoog gaat. Na 100 meter verlaat u het pad en neemt u het pad aan uw linkerhand dat op de croupe aan de rand van het bos klimt. Je komt achter een schaapskooi aan bij het bord "Pied de Corne" waar je marmotten kunt zien, dan bereik je de hut van Vallon d´Âne tegenover de Pic de Bure. Na een korte afdaling in de door rododendrons gekoloniseerde weilanden kom je in het uitgestrekte Bois Rond. Als u deze kruist, komt u op de Pont du Villard. De route gaat naar het gehucht Cypières. Ga vanaf daar 200 m de Superdévoluy-weg op en neem in de haarspeldbocht de weg richting "Valonettes".
Moeilijke optie: Zodra je de Vallon d'Âne hut hebt bereikt, ga je de vallei in om de Crête d'Âne te bereiken, waar je wordt getrakteerd op een adembenemend uitzicht. Ga dan terug naar beneden via de Vallon Froid. Deze route is voor ervaren wandelaars die de weg weten. Weinig of geen bewegwijzering.
U kunt Superdévoluy gemakkelijk bereiken via dezelfde route als op de heenweg.
Lees verder